Zobrazen 1. – 16. z 18 výsledků

Monorim Xiaomi, Monorim Ninebot, Monorim Kugoo

Monorim

Nedovolte, aby výmoly zpomalily vaši elektrokoloběžku. S tímto tlumičem pro koloběžky Monorim Ninebot, Monorim Xiaomi,Monorim  Kugoo  můžete vjet do každého terénu s naprostým komfortem. Tento tlumič pro elektrické koloběžky je mimořádně odolný. Vytvořeny z hliníku prvotřídní kvality s vysokou hustotou a strukturální pevností. Nové odpružení pro elektrokoloběžku  řeší všechny problémy s mobilitou. Instaluje se na hnací kolo, tedy na přední kolo a je kompatibilní s Ninebot, Xiaomi, Kugoot a podobné.
Na co čekáte, abyste si ji mohli pořídit? Nepochybně jedno z nejdoporučovanějších vylepšení spolu se zadním odpružením všemi uživateli elektrických koloběžek Ninebot, Xiaomi, Kugoo. Získáte kontrolu a stabilitu při každodenní jízdě a užijte si ještě více svých cest s novým předním odpružením.

Monorim

Jistě jste si všimli, že řídítka vaší koloběžky  začínají mít určitou vůli, pokud nemáte nainstalované odpružení, nemůže vaše koloběžka Ninebot, Xiaomi, Kugoo účinně absorbovat vibrace vozovky. Instalací předního odpružení  vaše koloběžka absorbuje vibrace silnice a skládací systém vyžaduje méně údržby a brání budoucímu prohýbání.

Určitě jste si vytrpěli zkušenost s jízdou s koloběžkou Ninebot, Xiaomi, Kugoo po dlažebních kostkách nebo nerovných podlahách, koloběžka nemá žádný tlumicí systém, takže všechny tyto vibrace se přenášejí na řidiče a znepříjemňují cestu. Odpružení je schopno absorbovat nerovnosti vozovky do 5-8 CM, takže se nemusíte obávat typu vozovky.

Životnost baterie

Vibrace jsou hlavní příčinou poruchy baterií koloběžek, dochází k ní proto, že vibrace při každodenním používání nakonec porušují sváry vnitřních baterií. Zjistili jsme, že použití předního odpružení  tento problém výrazně snižuje, protože pozoruje velkou část vibrací, čímž vnitřní součásti koloběžky trpí méně.

Maximální kvalita a kompatibilita

V současné době je odpružení  nejuznávanějším tlumičem pro elektrické koloběžky.

  • Životnost baterie
  • Maximální kvalita a kompatibilita
  • Získáte kontrolu a stabilitu při každodenní jízdě
-8%
-18%
Otevřít chat
1
Ahoj, jak můžeme pomoci!